Naujienos

„Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija

2016-11-23
„Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija
„Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija „Loft Town“ projektu domėjosi Minsko vicemeras su delegacija

Iš kairės: „Minskstroj“ generalinis direktorius F. Rimaševskis, Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas A. Ignatenko, „Gorizont“ generalinis direktorius J. Predko, Minsko vicemeras V. Laptevas, įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas I. Dadašovas, nepaprastasis ir įgaliotasis Baltarusijos ambasadorius Lietuvoje A. Korolis, „Gorizontprojektstroj“ generalinis direktorius A. Švajunovas, Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas V. Losickis

Š. m. lapkričio 17 dieną Vilniuje viešėjo Minsko vicemeras Viktoras Laptevas, lydimas Minsko vykdomojo komiteto ir AB „Gorizont“ delegacijos, ir įgaliotasis Baltarusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis. Delegacijoje taip pat buvo „Gorizont“ generalinis direktorius Jurijus Predko, „Minskstroj“ generalinis direktorius Fiodoras Rimaševskis ir „Gorizontprojektstroj“ generalinis direktorius Aleksandras Švajunovas. Viešnagės metu svečius taip pat lydėjo Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje patarėjai Aleksandras Ignatenko ir Vadimas Losickis.

Vizito tikslas – susipažinti su Vilniuje įgyvendinamais nebenaudojamų industrinių teritorijų pritaikymo bendruomenių poreikiams projektais. Minsko vicemero V. Laptevo teigimu, Lietuvoje pasisemta patirtis gali būti naudinga ir Baltarusijai. „Minske yra industrinių teritorijų, kuriose pramoninė veikla jau nebevykdoma. Jas galima paversti patraukliais ir moderniais gyvenamaisiais ar komerciniais kompleksais. Viliuosi, kad šios viešnagės metu įgyta patirtis ir pažintis su sėkmingai įgyvendintais projektais prisidės prie mūsų šalies miestų plėtros“, – sakė V. Laptevas.

Tarp kaimyninės šalies atstovų aplankytų objektų buvo ir gyvenamasis loftų kvartalas „Loft Town“, kurį plėtoja bendrovė „Penkių kontinentų“ investicijos, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“. „Loft Town“ – tai pirmasis ir didžiausias Rytų Europoje gyvenamųjų loftų kompleksas, kuriame įsikūrė originalių erdvių ieškantys gyventojai ir komercinės organizacijos. Kvartalas taip pat išsiskiria profesionaliai tvarkoma aplinka bei čia diegiamomis moderniomis technologijomis: sparčiu šviesolaidiniu internetu, išmaniąja televizija, automatizuota komunalinių paslaugų apskaitos sistema „Bill Manager.iQ“.

Svečiai iš Baltarusijos apžiūrėjo „Loft Town“ teritoriją, domėjosi projekto idėja ir eiga, užsuko į vidinius kiemelius, įrengtą parodomąjį loftą, apsilankė kvartale įsikūrusioje šiuolaikiškoje Socialinių mokslų kolegijoje, įmonių grupės „Penki kontinentai“ įrengtoje dailės galerijoje.