Naujienos

„Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai

2016-06-06
„Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai
„Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai „Loft Town“ bendruomenė kartu jau dveji metai

Birželio 3 dienos pavakarę sostinės gyvenamųjų loftų miestelio „Loft Town“ gyventojai rinkosi į tradicinę vasaros šventę. Praėjo dveji metai nuo oficialių „Loft Town“ įkurtuvių.

Prie lauko kepsninės kaimynai tradiciškai surengė bendrą pasibuvimą. „Loft Town“ gyvenanti Antakalnio gimnazijos moksleivė Emilija Gogolytė pradžiugino susirinkusiuosius muzikine programa. Mergina tik ką grįžo iš tarptautinio vaikų konkurso Almatoje (Kazachstane) „Boztorgai“, kur užėmė 3-ą vietą.

Daugiausia džiugesio buvo matyti vaikų veiduose. Per dvejus metus vieni iš jų išaugo ir susidraugavo su bendraamžiais kaimynais, kiti tik gimė ir dar nedrąsiai žengia pirmuosius žingsnius, mėgindami susirasti draugų. Vaikai pūtė milžiniškus muilo burbulus, spalvotomis kreidelėmis margino šaligatvius, čiuožinėjo nuo didžiulio pripučiamo batuto, kurį parūpino įmonių grupė „Penki kontinentai“. Grupės atstovai karštą pavakarę taip pat vaišino susirinkusiuosius ledais.

Mažuosius nustebino į svečius užsukusi jų mylimų knygučių veikėja Kakė Makė, kurią suvaidino viena iš „Loft Town“ gyvenančių mergaičių. Ji lankstė vaikams gyvūnėlius iš balionėlių, piešė ant veidų.

„Loft Town“ bendruomenė nuo pat įsikūrimo kartu švenčia daugelį švenčių. Per Kalėdas kaimynai kartu puošė lauko eglutę, vaikai šoko ir dainavo su Kalėdų Seneliu. Žiemos pabaigoje linksma persirengėlių kompanija ėjo pas kaimynus prašyti blynų ir degino Morę. O į tradicinę vasaros šventę gyventojai rinkosi jau trečią kartą.

Atėjus vasarai, atgijo ir „Loft Town“ kiemeliai – jie pasipuošė gėlėmis, prisipildė lauko kėdžių ir staliukų, prie kurių kaimynai jaukiai leidžia vakarus. Šiltomis dienomis uždarame nuo miesto triukšmo kiemelyje užsimiršti, kad už sienų – judrus miestas.

Žiūrėkite vaizdo reportažą>>