Naujienos

„Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija

2015-09-23
„Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija
„Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija „Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija „Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija „Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija „Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija „Loft Town“ atidaryta vienetinių gaminių studija

Neseniai „Loft Town“ miestelyje (Kalvarijų 137 D-19) įsikūrė studija „Saulės gatvė“. Čia galite įsigyti rankų darbo gaminių sau ir namams: rankinių, krepšių, pledų, sėdmaišių, pufų bei kitų interjero aksesuarų. Be to, studijoje dirba profesionali drabužių meistrė Jurgita, kuri siuva drabužius pagal individualius užsakymus. Ji padės ir pataisyti netinkamą rūbą.

Studijos „Saulės gatvė“ įkūrėja Skirmantė Juknė sako, kad apžiūrėjusi „Loft Town“ patalpas iškart suprato, kad būtent čia yra ta vieta, kur turi būti įkurta jos studija. „Tai kokybiškai pastatytas pastatas, patogiai suplanuotos erdvės, o svarbiausia – gera aura. Visa tai radusi, kitur vietos ieškoti nebenorėjau“.

Išskirtines prekes studijos įkūrėja gamina iš natūralių medžiagų – veltinio, virvės, vilnos. Visi gaminiai gimsta čia pat, studijoje. Į juos sudėtas nuoširdus menininkės rankų ir širdies darbas. „Visas prekes gaminu kaip sau, kiekviena siūlė ir centimetras yra apžiūrėtas. Neturiu tikslo gaminti masiškai, mano prekės yra daugiau vienetinės. Nuolat ieškau ir išbandau naujas formas, medžiagas, raštus, spalvų derinius“, – pasakojo Skirmantė. Tiesa, kartais studija gauna ir didesnių užsakymų, kai reikia pagaminti ne vieną tokį patį daiktą, tuomet Skirmantė ieško patikimų pagalbininkių, nes kelia aukštus kokybės reikalavimus. Studijos gaminiai yra ženklinami „tote å tote“ ir „Saulės gatvės“ etiketėmis. Jie jau įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir iškeliavo į užsienį – JAV, Šveicariją, Prancūziją, Angliją, Australiją.

Rugsėjo–spalio mėnesiais „Loft Town“ gyventojams taikoma 10 proc. susipažinimo nuolaida! Užsukite!

„Saulės studijos“ gaminių galite įsigyti ir el. parduotuvėje www.saulesgatve.lt.

Žiūrėkite vaizdo reportažą apie tai >>