Naujienos

Konkurso "5 puikiausi Loft Town interjerai 2014" nugalėtojai jau išrinkti!

2014-08-18
Konkurso "5 puikiausi Loft Town interjerai 2014" nugalėtojai jau išrinkti!
Konkurso "5 puikiausi Loft Town interjerai 2014" nugalėtojai jau išrinkti! Konkurso "5 puikiausi Loft Town interjerai 2014" nugalėtojai jau išrinkti! Konkurso "5 puikiausi Loft Town interjerai 2014" nugalėtojai jau išrinkti!

Visą Liepos mėnesį vyko konkursas „5 puikiausi Loft Town interjerai 2014“. Su džiaugsmu pranešame, kad jau turime konkurso nugalėtojus! Norime padėkoti visiems, dalyvavusiems konkurse, sulaukėme daug gražių interjerų nuotraukų.

Konkurso nugalėtojais skelbiame: 

  • Puikų pietinio lofto interjerą. Loftas išskirtinis – nes turi du individualius patekimus – tiek iš pietinės pusės, tiek iš vidinio kiemo pusės. Taip pat interjeras išsiskiria medžio gausa. Išskirtinį dizainą sukūrė Paulius Mirinavičius. Daugiau nuotraukų rasite čia.
  •  „Gyvą“ ir menišką lofto interjerą. Autentiškas loftas antrame aukšte su konstrukcijomis puikiai atspindi tikro menininko namus. Interjero autorė - Asta Stanaitytė. Daugiau nuotraukų rasite čia.
  • Jaukų ir šiltą interjerą viename didžiausių loftų pirmame aukšte su individualia terasa. Šviesios spalvos bei išskirtinis svetainės šviestuvas suteikia jaukumo ir prabangos. Interjerą kūrė Mantas Eidrigevičius. Daugiau nuotraukų rasite čia.

Likusius du nugalėtojus paskelbsime rudenį, kai priims mus į svečius. Šiuo metu sparčiai vyksta įsikūrimo darbai smiley

Dar kartelį sveikiname pirmuosius konkurso laimėtojus, kurie džiaugsis rėmėjų „MūsųLt.lt“ įsteigtais prizais – asmeniniais sėdmaišiais. Kitiems linkime kūrybinės sėkmės ir dalyvauti kituose konkursuose.