Naujienos

Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe

2012-07-20
Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe
Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe Įkvepiantis biuras: kaip svajonę paversti realybe

Kaip atrodytų Jūsų biuras, jei turėtumėte visišką fantazijos laisvę?

Projektas „Loft Town“ kviečia inovatyvius, atsakingus, aplinkos kokybę vertinančius verslo atstovus įsikurti „Loftų mieste“.
Projektas vystomas itin patrauklioje Vilniaus vietoje – šalia judrios ir lengvai pasiekiamos Kalvarijų gatvės. Į prekybines erdves bus galima patekti per atskirus įėjimus iš judrios Kalvarijų gatvės pusės, o „Loftų miesto“ gyventojai čia pateks tiesiai iš vidinių kiemelių.
„Loftų mieste“ įsikurs, kavinukės, parduotuvėlės, kuriose gyventojai galės rasti jiems naudingų prekių ar paslaugų. Taip pat bus galimybė įsirengti nedidelius biurus viršutiniuose aukštuose (nuo 40 kv. m).
„Loft Town“ - tai novatoriškas požiūris į nekilnojamą turtą. Šiame projekte dera naujosios technologijos („Smart house“ sistema), ekonomiškumas bei ekologija.