Naujienos

BaliWood baldai iš Balio salos

2014-04-29
BaliWood baldai iš Balio salos
BaliWood baldai iš Balio salos BaliWood baldai iš Balio salos BaliWood baldai iš Balio salos BaliWood baldai iš Balio salos

2014 m. kovo mėnesį Vilniuje, SOHO loftuose, duris atvėrė naujos koncepcijos Lietuvoje interjero salonas "B a l i W o o d”. Jums atviroje erdvėje rasite draugišką aplinkai dizaino, meno, mados ir kultūros paveldo simbiozę , dvelkiančią Tolimaisiais Rytais.

“B a l i W o o d” svečiuose laukia visų , ieškančių konceptualių vidaus ir lauko baldų , individualių interjero sprendimų , rankų darbo šviestuvų , interjero detalių , originalios keramikos ir natūraliai dažytos tekstilės. Apsilankę “B a l i W o o d” salone galite išsirinkti tvirtumu garsėjančius išskirtinio dizaino perdirbto tikmedžio ir ironwood baldų bei kitokių kietmedžio gaminių . Asortimentą papildo lavos akmens praustuvai ir vonios aksesuarai, unikalūs palmės medžio stalo indai, pinti rankų darbo gaminiai, antikvariniai baldai bei interjero dekoras.

Bendradarbiaudami su kvalifikuotais interjero dizaineriais ir architektais teikia interjero bei eksterjero dizaino paslaugas.

Daugiau BaliWood nuotraukų FB’o puslapyje: www.facebook.com

Taip pat galite pasivaikščioti 360 laipsnių virtualiame ture: http://abu2.com

Taigi, jeigu susidomėjote ir norite namų interjere įpūsti Tolimųjų rytų gyvybės, užsukite į Smolensko g. 10d-16, Vilniuje įsikūrusią parduotuvę arba susisiekite šiais kontaktais: 861634773, info@baliwood.lt.