Apie mus

UAB „Penki kontinentai“ – viena didžiausių ir seniausių Lietuvos informacinių technologijų bendrovių, įsikūrusi 1992 m., turinti ilgametę informacinių technologijų intelektinės programinės įrangos kūrimo patirtį.

2005 m. „Penki kontinentai“ pradėjo kompleksišką buvusios Kuro aparatūros gamyklos teritorijos konversiją. 

„Loft Town“ – pirmasis gyvenamųjų loftų miestas Rytų Europoje.

 

Pastatai ties Kalvarijų ir Kareivių gatvių sankryža Vilniuje primena miestą mieste: čia buvo suformuoti įvairaus dydžio butai, studijos, loftai ir darbui skirtos patalpos. Patyrusių specialistų komanda pirmąsyk Lietuvoje šitokiu mastu ėmėsi prikelti nebenaudojamus statinius naujam gyvenimui.

Nors loftai ir studijos tradiciškai laikomi menininkų būstais, loftų mieste jaukiai kuriasi ir originalių erdvių bei prabangos ieškantys naujakuriai. Pavyzdžiui, į keletą būstų galima pakilti tiesiog iš po jais įrengtų garažų, o laisvalaikį leisti nuosavose terasose ar balkonuose.

Loftų miestas skirtas tiems, kuriems svarbu ne tik gyvenamoji erdvė, bet ir ją supanti aplinka. Pro būsto langus atsiveria jau suvešėjusio kaštonų parko ar tvarkingo vidinio kiemo, išsaugojusio unikalius industrinio pastato elementus, vaizdai.

Patraukliame miesto rajone puikiai išvystyta infrastruktūra: susisiekimas, ugdymo įstaigos, prekybos ir laisvalaikio centrai. Sostinės centras ir senamiestis – ranka pasiekiami. 

Projekto I etapo pirmųjų korpusų statybos darbai buvo baigti 2012 metų 4-ajame ketvirtyje. Oficialios rajono įkurtuvės įvyko 2014 m. birželio 4 d. „Loft Town“ bendruomenė šią dieną laiko savo gimtadieniu ir kasmet susirenka jos atšvęsti, pasitikdama vasaros sezoną.

„Loft Town“ – Tavo miestas mieste!

Projektas „Loft Town“ buvo apdovanotas konkursuose „Žalias miestas – geriausias NT EKO projektas“ (2012 ir 2014 m.), „Už darnią plėtrą“ (2015 m.), „Žydintis Vilnius“ (2016 m.). 

 

 

 

 


 


MŪSŲ PARTNERIAI